est2.jpg
Est de Ucrania  21.03.2008 14:56:33
Настроение: гуд

Медвін - 2008


 

Був сьогодні на книжковому ярмарку біля Республіканського стадіону. Зайшовши всередину, відразу ж побачив "Факт" з Фінкельштейном, але нема дурних, до нього я в останню чергу краще, бо витягне всі гроші. Пішов далі, побачив "Зброю та полювання", розпродовували "Золоту добу" два останні номери за вересень та жовтень 2007 р. по одній гривні. Хтось обіцяв, що журнал буде продовжувати виходити, але видно, фанатів більше немає. Купив чотири штуки, дам людям почитати, цікаво ж. У "Смолоскипа" нарешті придбав "Дві тонни найкращої молодої поезії", почитаю.

У Вадима Карпенка надибав таке:

Українсько-іспанський тематичний словник. Diccionario tematico ucraniano-espanol. Марія Власенко, Вадим Карпенко. К.: Видавець Карпенко В., 2008 р. - 192 стор. Обсяг близько 12 000 термінів. Обкладинка м'яка. Коштує 25 грн. Цікаво, що проставлені наголоси також в українських словах. Лексика згрупована у 23 розділи. Придбати його можна, мабуть, лише на виставках, бо більше я ніде не бачив. Залишили e-mail: korekta@ukr.net. Це вже друга книжка моєї першої вчительки іспанської Марії Сергіївни (наша група була в неї першими піддослідними кроликами) і теж у Карпенка видана. Ціни, звичайно, вражаючі, але при таких накладах які вони ще можуть бути для україномовних книжок про іспанську.

В другому залі всучили пакет з "підбіркою" газет і журналів штибу "Робота і навчання", "Робота для жінок" та ін.

На стенді "Дня" був свіжий номер, взяв і його.

"Український тиждень" мені презентував дайджест з найкращих статей, деяких я не бачив у номерах, в принципі цікавий хід для залучення нових читачів.

Потім уже повернувся до "Факта", який успішно витряхнув всі гроші, що на той час залишилися на п'ять книжок: Любов Голота "Епізодична пам'ять" (здається їй цього року дали Шевченківську премію, 15 грн), Юрій Макаров "Культурний шар" (чомусь переклад з російської, але я поважаю його позицію, та й дешева - 10 грн), "Газпром, нова зброя Росії" (30 грн), "Життя Будди" (колись читав рецензію, тож вирішив ознайомитись, 30 грн), Олена Рижко "Карнавал триває" (це викладачка української одного мого учня іспанської - він давно вже мені розповідав, що ця книжка готується до виходу, але Факт чогось тягнув, 15 грн).

Ось так затарився на 150 грн, в принципі задоволений. Дечого хотів іще, наприклад, з п'яти книжок, які я помітив собі раніше, що треба б пошукати при нагоді, знайшов лише Газпром. Решта чотири: Ксенія Ковальська "Сепуку по-київськи", "Отрута від Меркурія", "Тятіка і Патіка", Олена Максименко "Бременські траси".Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 1

Круто!

Якщо можливо, хотылося б дызнатися про твою думку щодо кожноъ книжки окремо, як прочитаэш :)


Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
ЖЖ, іспаномовна література, іспаномовна музика, іспанська мова, іспанське кіно, Київ, Книги, Література, математика, Мінська, музика, навчання, Оболонь, освіта, сучукрліт, Україна, українська література, українська мова, укрсучліт, Щоденник-онлайн
ОБОЗ.ua